wtorek, 25 września 2012

So Sweet Blog Awards

Zostałam wyróżniona przez Ewę za co bardzo dziękuję.:)

 Wyróżniona blogerka ma za zadanie wytypować kolejne 5, 10, 15 dziewczyn do nagrody.


A więc wyróżniam:
 

niedziela, 16 września 2012

róże Eveline

Po raz kolejny róż, tym razem dwa odcienie od Eveline, na pazurkach "pół na pół", co jest niestety mało widoczne zarówno na zdjęciach jak i w rzeczywistości.

środa, 12 września 2012

"moon" po raz pierwszyPaznokcie "moon" to jeden z trendów w nadchodzącym sezonie. Paznokcie takie charakteryzują się półksiężycem w innym odcieniu niż lakier bazowy. (To tak w skrócie, dla niewtajemniczonych:))

poniedziałek, 10 września 2012

tag "7 faktów o mnie"

Zostałam otagowana przez Kamilę, za co bardzo dziękuję:)


Zasady:
- otagować 15 blogów,
- ujawnić 7 faktów o sobie,
- podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu


piątek, 7 września 2012

niedoceniona zieleń
  Tym razem postawiłam na soczysta zieleń, której wcześniej nie doceniałam, a raczej nie chciałam dać jej szansy.:) Do samego lakieru przekonałam się dopiero po ok. 3 miesiącach od kupienia go i teraz jest jednym z moich ulubionych. Szkoda tylko, że nie mam innych kolorów z tej serii...


Na paznokciach mam 3 warstwy Ingrid, ale bardzo dobre krycie jest po dwóch warstwach. Trzecią dodałam tylko ze względu na starte końcówki, bo samą zieleń nosiłam wcześniej dwa dni.
Intensywną kolor przełamałam pistacjowym odcieniem od Ados. Zdobienia (tradycyjnie) na palcu serdecznym wykonałam z pomocą biurowej taśmy pociętej na cieńsze kawałki (niestety nie potrafię ciąć jej równo, co na zbliżeniu widać:)).

 

środa, 5 września 2012

zabawa cieniami-podejście nr. 2 Tym razem znów ta sama metoda co tutaj. Jednak tym razem nie wykorzystałam tradycyjnych cieni do powiem, ale... zwykły puder prasowany. Powstał, jak dla mnie, śliczny, kamelowy kolor.:)